WordPress Web Tasarım

WordPress Web Tasarım Uzmanı olarak; bireysel veya kurumsal nitelikte müşterimize karşı sunduğumuz hizmetlerimizde taleplere profesyonel şekilde yanıt verebilmeyi hedef edinerek özel web tasarım ve yazılım modellemeleri tercih etmekteyiz.

WordPress Web Tasarım Hizmetleri ?

Aslında belli başlı hazırladığımız WordPress web tasarım planlamalarımız ve modellemelerimiz mevcuttur. Sadece bir düzlem üzerinde hareket ederek tekdüze bir hizmet sunmanın doğru olmayacağını düşünerek, hem cep yakmayan, bütçenize uygun ve ekonomik bir web sitesi sahibi olmak istediğinizi bildiğimiz için WordPress web tasarım sistemlerimizi hizmet kategorimize alarak içerik yönetim sistem çalışmalarından faydalanmanıza olanak tanıyoruz.

Kullandığımız web tabanlı yazılımlar; dünyada en fazla talep gösterilen ve sizler için en kullanışlı olduğunu tecrübelerimiz doğrultusunda belirlediğimiz WordPress  platformunu tercih etmekteyiz.

WordPress altyapılı web siteleri günümüzde en çok tercih edilen durumundadır. Firmaların ve Markaların bulunduğu rekabet dünyasında Seo’nun önemi artması ile WordPress tercih sebebi olmuştur. WordPress altyapılı, özel tasarım, güvenli ve site hızı yüksek WordPress Projeleri için iletişime geçebilirsiniz.

Wordpress Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri

WordPress Tasarım Uzmanı – Uygun Fiyat Avantajı

Web Tasarım piyasasındaki rekabetin farkındayız. Rakiplerimizi tanıyor ve verdikleri hizmetlerden güncel olarak haberdarız. Sektörel anlamda çok faiş fiyatlar verilerek hizmetler sunulduğunu belirtmeliyiz. Yıllara dayanan web bilişim – tasarım tecrübemizle birlikte kurumsal anlamdaki yeteneklerimizi pekiştirerek %100 müşteri memnuniyeti misyonuyla ekonomik – uygun fiyat web sitesi tasarımlarını beğenilerinize sunuyoruz…

Kişisel, Bireysel Web Tasarım

Kişisel Web Site Tasarım

Kurumsal İşletme Web Site Tasarım

Kurumsal Web Site Tasarım

Haber – Blog Web Site Tasarım

Haber – Blog Web Site Tasarım

WordPress Sitenin Avantajları

 • Yönetim panelinin Türkçe dilinde sunuluyor olması, özellikle internet sektöründe yeni yeni bulunmaya başlamış kişiler için çok büyük bir avantajdır.
 • Panelin özellikleri web sitenin görünüm niteliğiyle uyuşması admin tarafından kolaylıkla yönetilmesinin yanı sıra, kafa karışıklığı yaşanmamasını sağlamaktadır.
Seo Dostu Altyapılı Web Tasarım
 • Oldukça esnek bir altyapıya sahiptir. Google gibi arama motorlarının algoritmik düzenlemeleriyle daima uyum içerisinde ilerlemektedir. Buda doğal olarak wordpress tabanlı web site sahipleri için ayrı bir avantaj seçeneğidir.
 • Dönemsel olarak güncellenen eklentiler – pluginler vasıtası ile yeni işlevselliğe sahip web temalarını – scriptlerini kullanabilirsiniz.
 • Herhangi bir içerik editlenmesi kolaydır ve SEO açısından eklentiler vasıtası ile teknik sorunlar minimalize edilir.
Wordpress Wocommerce E-Ticaret Sitesi

Opencart Eticaret Sitesinin Avantajları

 • Opencart, Türkiye’de ortak seviyede girişimcilerin en fazla talep gösterdiği e-ticaret sitelerinden biridir diyebiliriz. Yazılım ekibi – web developer kadrosu geniş olmasından dolayı donanımsal ve teknik bakımdan sürekli güncellemeler yapılmaktadır. Opencart’ın en önemli avantajlarından ve kolaylıklarından biri yönetim panelinin ve sistem kurulumunun tek yerden idare edilebiliyor olmasıdır.
 • Oldukça kolay şekilde içerik girişi ve ürün değişimi yapabilir, seo ayarlarını çok rahat bir şekilde kurabilirsiniz. Buda doğal olarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Piyasada çok fazla opencart teması olmasından mütevellit beğendiğiniz her tema rahatlıkla entegre edilebilir. Web Tasarım Uzmanı Olarak; Opencart projelerinizde her alanda hizmet sağlanmaktadır.

WordPress Web Tasarım Kimlere Hitap Ediyor ?

 • WordPress Web Tasarım, internet sektöründe kendi hedef kitlesini belirlemek isteyen herkese hitap ediyor denilebilir.
 • WordPress Altyapısı öncesinden bilen ve bu sisteme alışkın olan herkese yöneliktir.
 • Sektörel anlamda uygun fiyat talebiyle gelen herkes için önerilir.
 • Belli bir ziyaretçi – kullanıcı kitlesini aşarak kendi potansiyelini yaratma hedefini taşıyanlara hitap etmekte.
Web Tasarım Uzmanı
Barış Dayak - Wordpress Wordpress Web Tasarım
WordPress Kurumsal Site ve E-Ticaret Sitesi
 • Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel tasarım seçenekleri sunuyoruz.
 • Web sitelerinin güncel ratio’larını ve rekabet analizlerini yaparak, google algoritma uyumlarını ve temanın işlevselliği gözden geçirilerek Page Speed Değeri Arttırma çalışmalar yürütüyoruz.
 • Web sitelerin google, yandex, yahoo gibi arama motorları nezlinde güvenilir bir hizmet sunduğunun en büyük araçlarından biri olan Ssl Sertifikasının siteye entegrasyonu yapılmaktadır.
 • Farklı firmalardan aldığınız hizmet ile veya kendi çabalarınızla hazırladığınız WordPress ile yaşadığınız teknik sorun, tema ve yazılımsal sorunlarla ilgileniyoruz.
 • Web sitenizde ihtiyaç duyacağınız yeni eklenti, plugin, modül yazılımlarınıza çözüm sunuyoruz.
 • Hali hazırda web siteleriniz için altyapınızı seo uyumlu hale getirerek yapılan yanlışları ve hataları gideriyoruz. İsteğinize göre düzenli seo çalışmalarını sürdürüyoruz.

WordPress ile ilgili konuların ve ipuçlarının olduğu blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

WordPress Konusunda Sık Sorulan Sorular

Wordpress Web Tasarım Nedir ?

Bir web sitesinde yer alan görsel ve yazınsal materyallerin tümü olan içeriklerin yönetilmesinde yardımcı olan yazılımlara verilen addır. Tasarlanan web sitenizde bulunan panel sisteminden, içeriklerinizi yönetebilirsiniz. İçeriklerinizi optimum hale getirmeniz, arama motorlarında da görünür olmanızı sağlayacaktır.

Wordpress Tasarım Neleri İçeriyor ?

Dünya genelinde en çok kullanılan sistemleri, biz de kullanıyoruz. İçeriklerinizi profesyonel bir anlayışla ve son sistemlerden yararlanarak yönetiyoruz. Görsel ve yazınsal olarak ve bir plan dahilinde içeriklerinizi optimum hale getiriyoruz.

Wordpress Uzmanı Kimdir ?

WordPress tabanlı internet sitelerine yönelik tüm çalışmaları gerçekleştiren kişi ya da ajanslara verilen isimdir. WordPress uzmanı:

 • WordPress tabanlı internet sitelerinin kurulumunu gerçekleştirir.
 • Gerekli tema ve eklentileri kurar.
 • İnternet sitesini arama motorları kriterlerine uygun hale getirir.
 • Düzenli olarak internet sitesinin bakımını yapar.
 • Sitede herhangi bir sorun meydana gelirse sorunları giderir.
 • WordPress tabanlı sitelerin hız problemini ortadan kaldırır.
 • WordPress konusunda danışmanlık hizmeti verir.

Wordpress Sitelerin SEO Çalışmalarında Avantajları ve Faydaları Nelerdir ?

WordPress tabanlı sitelerde, SEO çalışmasında yardımcı olabilecek birçok eklenti bulunmaktadır. Bu eklentiler, SEO çalışmalarında yönlendirici rol oynamaktadır. Kullanımı ise oldukça kolaydır. Yaptığınız bir içerik çalışmasında eksik olan ya da hatalı olan kısımları, bu eklentiler sayesinde görebilir ve sitenizi optimum hale getirebilirsiniz. Wordpress Uzmanları ve Seo Uzmanlarının tercih sebebidir.

Wordpress Sitelerine Özel Tasarım Çalışması Yapıyor Musunuz ?

İster kodlama yöntemi ile hazırlanmış siteler olsun, isterse WordPress tabanlı olarak hazırlanmış siteler olsun, özel tasarım çalışması gerçekleştiriyoruz. Tema ve görsele yönelik olarak yaratıcı çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yazınsal materyaller ile ilgili de çalışmaları gerçekleştiriyoruz. İnternet sitelerinizi arama motorlarında üst sıralar çıkaracak olan, Semantik ve SEO uyumlu makale hizmetlerini de gerçekleştiriyoruz.

Wordpress Web Tasarımının Avantajları Nelerdir ?

WordPress tabanlı internet sitelerinin avantajları:

 • Kodlamaya gerek kalmadan kolay kurulum imkanı sağlaması,
 • Tema ve eklenti seçeneklerinin fazla olması, dolayısıyla daha fazla seçenek sunması,
 • Arama motorlarına yönelik olarak yapılacak olan çalışmaların ve panel yönetiminin daha kolay olması,
 • Daha canlı ve kaliteli bir sunum ve görsel sunması,
 • İşlemci dostu olması, işlemciyi çok fazla yormaması,
 • Gelişmiş güvenlik önlemlerinin bulunması ve veri gizliliğini en üst düzeyde sağlaması,

Olarak sayılabilir.

Wordpress Siteler Kimlere Yönelik ?

Kurumsal web sitesine sahip olanlar, Kişisel blog sitesi olanlar, e-ticaret sitesi sahipleri ve birçok sektörden olan ve internet sitesi sahibi olan kişilere yönelik, WordPress tasarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sizce WordPress Tabanlı Bir Siteyi Tercih Etmeli Miyim ?

Dünya genelinde birçok kişi WordPress tabanlı internet sitelerini kullanıyor. Birçok tema seçeneğinin olması, öğrenmesinin ve kullanmasının kolay olması ve daha birçok nedenden dolayı, WordPress tabanlı site kurmayı kesinlikle tercih etmelisiniz. Yönetim paneli Türkçe olduğundan dolayı, birçok değişikliği de kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca arama motorlarının algoritmaları ile son derece uyumludur.

Kurumsal Web Sitem Var. Ne Gibi Çalışmalar Yapıyorsunuz ?

Marka ve kimlik, Kurumsal statüde olan firmalar için ön plana çıkan unsurlar oluyor. Bizde firmanın imajını yüksek tutacak ve kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Eğer dilerseniz, sosyal medya hesaplarınızda da etkili çalışmalar gerçekleştirebiliyoruz.

Hangi Tür Web Sitelerine Çalışma Gerçekleştiriyorsunuz ?

WordPress sistemini kullanan web sitelerine yönelik çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kodlama ile özel olarak tasarlanan web sitelerinin de içerik yönetimi çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Wordpress Site Hızlandırma Hizmetleri Sunuyor Musunuz ?

WordPress altyapılı sitelere yönelik olarak verdiğimiz hizmetler arasında, site hızlandırma ve optimizasyon hizmetleri de bulunuyor.

Wordpress Sitede Virüs ve Zararlı Yazılım Temizleme Çalışmaları Yapıyor Musunuz ?

Siteniz ile ilgili her türlü güvenlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız gelişmiş güvenlik araçları ile sitenize bulaşmış virüs ve kötü niyetli yazılımları tespit ediyor ve yok ediyoruz.

Sorularınız
ve talepleriniz için

hizmetlerimiz hakkında fiyat teklifi veya aklınıza takılan tüm sorularınız için;

Web Tasarım, Seo Teklif
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

şu anda çevrimdışısınız